Shenzhen Jelinn Technology Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd.

Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd.

1 2 3
Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd. Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd. Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd.
Fabrika 3 Fabrika 2 Fabrika 1
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Jelinn veya OEM
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 10 million-13 million
Yıl kurulan : 2013
İhracat p.c : 70% - 80%
2013 yılında kurulan Shenzhen Jelinn Technology Co, Ltd, J1939 Deutsch 9 pin, OBD2 OBDII J1962 ve J1708 Deutsch 6 pin kabloların, adaptörlerin, konektörlerin, prizlerin, fişlerin, prizlerin ve GPS izleyicilerin muhafazalarının geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasına adanmıştır. ELD'ler, diğer telematik, filo yönetim cihazları, teşhis cihazları, M2M cihazları ve ECU performans ayarlama araçları.

Jelinn, enjeksiyonlu kalıplama makineleri, kesim telleri makineleri, soyma makineleri, terminal sıkma makineleri, kablo kapsamlı test makineleri, çiftleşme ve açma kuvvet test makineleri, yaşlanma makineleri, püskürtme makineleri, salıncak gibi geliştirme, üretim ve test etme donanımlarına sahiptir. test makineleri vb. J1939 Deutsch 9 pin, OBD2 OBDII J1962 ve J1708 Deutsch 6 pin konektörlerin, soketlerin, fişlerin, prizlerin ve mahfazaların plastik kalıplarını kendimiz yaptık.

Jelinn, sürekli teknolojik yenilik ve üretim kapasitesi geliştirme hedefine ulaşmaktadır. Jelinn'in Ar-Ge ekibi, bu sektörde uzun yıllara dayanan deneyime sahip sofistike uzmanlardan ve mühendislerden oluşmaktadır. Jelinn, tüm bağlantı çözümlerini müşterilerin gereksinimlerine göre sağlayabilir.

Ödün vermeyen kalite Jelinn'in en temel varlığıdır. ISO9001 kalite yönetim sistemi tarafından onaylandık ve her zaman uyguluyoruz. Ürünleri uluslararası kalite ve çevre standartlarını karşılamak için en katı standartlarla üretilmektedir. Kabloları ve adaptörleri her zaman mükemmel bağlantı ve dayanıklılıkta yapabiliriz.

Bugün Jelinn, bu sektördeki en deneyimli ve mükemmel üreticilerden biri olarak büyümüştür.

İletişim bilgileri
Shenzhen Jelinn Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Orchard

Tel: 86-136 9976 7964

Faks: 86-755-23720637

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin